Bosch Servis : 444 78 56
İstanbul Hoover Servis

365 Gün Garantili Özel Hoover Servis Hizmetleri

Servis sektöründe en iyi olmak çok da kolay bir sürece sahip değildir çünkü bizler Özel Hoover Servis olarak bu sektöre 10 yılımızı verdik ve hala eksiklerimizin olduğunu düşünüyoruz. Bu eksikleri en kısa sürede kapatmak ve sizlere daha kusursuz hizmetler sunabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Personelimiz ile daima fikir alış verişi içerisindeyiz ve aynı şekilde siz değerli müşterilerimizden gelen farklı taleplere de toplantılarımızda yer vermeye çalışıyoruz. Profesyonel teknik kadromuz sayesinde işçilik kalitemizi sürekli olarak en yukarılara taşıyoruz ve bu anlamda sizlerin güvenini de kazanmış oluyoruz. Servislerimizde 1 yıl garanti hizmetimiz bulunuyor ve parça değişimlerinde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bizlerden ücretsiz onarım hizmeti alabiliyorsunuz.

İstanbul Hoover Servis
İstanbul Hoover Servis

Özel İstanbul Hoover Servis firmasının yaptığı tüm çalışmalara sitemiz üzerinden ulaşabilir ve servis ağlarımızı da yine online olarak kolayca inceleyebilirsiniz. Servis hizmetlerimiz hiçbir şekilde saatini aşmaz ve randevu saatleri dışında sizleri rahatsız etmeyiz.

Çağrı merkezi ekiplerimiz tarafından verilen randevu saatleri içerisinde adreslerinize ulaşır ve kısa sürede pratik çözümler sunarak servis hizmetlerimizi en iyi şekilde sonlandırırız.

Hoover marka ürünler için bizlere bir telefon etmeniz yeter, kısa sürede hazırlanan ve yola çıkan ekiplerimiz donanımlı araçlarımız eşliğinde adreslerinize ulaşır. Yaygın servis ağlarımız sayesinde İstanbul’un tüm ilçelerine kısa sürede ulaşabiliyor ve servis hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimize hiçbir şekilde zaman kaybı yaşatmamaya dikkat ediyoruz.

Add comment

Hizmet Bölgelerimiz