Bosch Servis : 444 78 56

Başakşehir’in Her Noktasına Aynı Gün Bosch Servis Hizmeti

Başakşehir gibi kilit bir bölgede servis hizmeti sunuyor olmak gerçekten kolay değil ancak firma olarak her daim zor olanı seçtik ve zor olanı en iyi şekilde yerine getirmek ve başarmak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapmaya da devam ediyoruz. Kusursuz çalışma sistemi ve kusursuz bir ekip ile birlikte yoluna devam eden firmamız, Bosch marka ürünleriniz ile ilgilenmeye devam ediyor ve her geçen gün bu ürünler ile ilgili daha geniş bir bilgiye sahip oluyor. Yeni çıkan ürünleri de yakından inceleyen ve var olan sorunları da en kısa sürede çözmek adına elinden gelenin daha fazlasını yapan firmamız, Başakşehir halkını memnun etmek için çalışıyor.

Bosch gibi üst düzey bir marka için hizmet veriyor olmak belli bir sorumluluğu da beraberinde getiriyor ancak emin olun 10 yılı aşkın süredir bu sorumluluğu en iyi şekilde almayı başarmış durumdayız ve hali hazırda yolumuza da hız kesmeden devam ediyoruz. Kaliteye değer veren ve bu kaliteyi çok daha ucuza sunmak adına elinden geleni yapan teknik kadromuz hakkında daha detaylı bilgi almak ya da taleplerinizi iletmek adına sizler de çağrı merkezi çalışanlarımıza kolayca ulaşabilirsiniz. İstanbul, yoğun trafiği nedeni ile bazıları için yaşanmaz bir hal alıyor ancak biz bu şehirde hem yaşıyor, hem de siz değerli dostlarımıza gün içerisinde en kısa sürede ulaşmaya çalışıyoruz.

Ne kadar zorlu bir sektörün içinde yer aldığımızın farkındayız ve bu sektörde daha iyi yerlere gelebilmek adına elimizden gelenin daha iyisini yapıyoruz. Sunduğumuz kaliteli servis hizmetleri ve çok daha fazlası ile birlikte siz değerli dostlarımızın sahip oldukları ürünleri koruma altına alıyoruz. Garantili servis hizmeti sunan az sayıda firmadan bir tanesiyiz ve aslında insanların bizi tercih etmesindeki en önemli nedenlerden bir tanesi de budur. Parça değişimi ve servis hizmetlerinde 1 yıl garanti belgenizi almayı unutmayın çünkü bu belge sayesinde 1 yıl boyunca ürünleriniz koruma altında olacak ve en küçük sorunda yanınızda yer alacağız.

Add comment

Hizmet Bölgelerimiz