Bosch Servis : 444 78 56

Bosch Çamaşır Makinelerinizin Bakımına Dikkat

Teknoloji dünyasının en özel ürünleri düzenli bakım hizmetleri ile çok daha kusursuz bir şekilde sizlere hizmet veriyor ancak uzun süreli kullanımlar sonucu ürünlerinizde meydana gelen arızalar büyük masraflar ile can sıkıcı olabiliyor. Ürünlerinizden verim almak ve daha uzun süreli kullanmak için düzenli bakım hizmeti almanız şart diyebiliriz. Bu ürünlerden bir tanesi çamaşır makinesi ve Bosch, bu konuda sizleri uyarmaya devam ediyor.

Kalite her ne kadar üst seviyelerde olsa da uzun süreli kullanım ile birlikte sorunlar da meydana geliyor. Bosch çamaşır makinelerinizin bakımına dikkat! Düzenli bakım konusunda sizleri sürekli olarak uyarıyoruz ve bu uyarıları dikkate alan müşterilerimiz ürünlerinden daha fazla verim almaya devam ediyor.

Bosch marka ürünlerinizin daha üst düzey performans sunması ve sorunsuz bir kullanım sunması için bizler hizmetinizdeyiz! Profesyonel müdahaleler ve sağlıklı bakım hizmetleri ile birlikte daha güçlü ürünler sizleri bekliyor. Var olan kaliteyi biraz daha arttırmak için zaman zaman müdahaleler gerekiyor ancak bu sihirli dokunuşlarda çok dikkatli olmak gerekiyor ve bizler de gerekli hassasiyeti en iyi şekilde gösteriyoruz. Çamaşır makinelerinizde olduğu gibi diğer beyaz eşya ürünlerinizde de yanınızda yer almaya devam ediyor ve gerekli müdahaleler ile birlikte en kısa sürede ürünlerinizi sizlere teslim ediyor ve uzun vadede daha yüksek verim sunmalarını sağlıyoruz.

3 comments

  • Çamaşır makinemiz bir süredir yumuşatıcıyı almıyor. Deterjan kutusunu çıkarıp temizleyip tekrar taktım ve denedim. Sonuç değişmiyor, kullanıcı olarak yapabilecek birşeyim var mı acaba?

    • Deniz hanım merhaba, kullanıcı olarak yapabileceğiniz işlemi yapmışsınız. Bundan sonra profesyonel yardım almanız gerekmektedir.

  • Merhabalar çamaşır malına min işlem bittikten sonrs kapağı açmıyor sorun nedir ve masrafı ne tutar

Hizmet Bölgelerimiz