Bosch Servis : 444 78 56

Bosch Özel Servis İstanbul

İstanbul nüfus bakımından ülkemizin en kalabalık şehri, dolayısıyla hane sayısının da en çok olduğu şehrimiz. Durum böyle olunca özellikle servis sektöründe Türkiye geneline baktığımızda en fazla talep İstanbul’dan gelmektedir. Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli ve garantili hizmet sunan “Özel Bosch Servis” olarak bunun bilinciyle İstanbul‘un üzerine özel olarak düşmüştür.

Müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli bir servis hizmeti sunabilmek adına İstanbul’u iki bölgeye ayırmış bulunmaktayız. Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan mobil servis araçlarımız sizlere en hızlı hizmeti sunabilmek adına gün boyunca gelen servis talepleri doğrultusunda hareket etmektedirler. Çağrı merkezimizle sürekli olarak iletişim halinde olan teknisyenlerimiz adresinize en kısa süre içerisinde ulaşıp sorunlarınıza profesyonellik çerçevesi içerisinde müdahale etmektedir.

Anadolu yakasında Kadıköy, Maltepe, Çekmeköy, Sancaktepe gibi ilçelerin yanında hemen hemen tüm anadolu yakası ilçelerine servis hizmetimiz bulunmaktadır. Aynı şekilde Anadolu yakasında da Beşiktaş, Mecidiyeköy, Bakırköy gibi ilçeler başta olmak üzere tüm ilçelere kaliteli ve profesyonel servis hizmeti götürmekteyiz.

Vermiş olduğumuz hizmette kalite ve hızın yanında kullandığımız tüm yedek parçalar 1 yıl boyunca “Bosch Özel Servis İstanbul” garantisi altındadır. Aynı şekilde işçilik hizmetlerimizden doğabilecek sorunlarınızda da 1 yıl boyunca sizlere garanti sunmaktayız.

Özel Bosch Servis Merkezimize dilerseniz 444 78 56 numaralı özel telefonumuzdan, dilerseniz de istediğiniz an web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat boyunca siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri almakta ve size en yakın servis araçlarımıza adres bilgilerinizi iletmektedir.

Sizde İstanbul’un en güvenilir Özel Bosch Servisinden hizmet almak istiyorsanız lütfen bize ulaşınız.

2 comments

  • Bosch kurutma makinemin bakımını yaptırmak istiyorum. Uzun süren bir işlem midir ve ortalama bir fiyat verebilir misiniz?

    • Merhaba Rıza Bey, kurutma makinenizin bakım işlemi 1-2 iş günü sürmektedir. Atölyeye alınan cihazınız açılıp biriken yünler temizlenir ve gerekli bakımlar yapıldıktan sonra teslimatı gerçekleştirilir. Fiyat konusunda servis kaydı oluşturmanız durumunda teknisyen arkadaşlarımız sizi bilgilendirecektir.

Hizmet Bölgelerimiz