Bosch Servis : 444 78 56

Bosch Servis İzmit

Konfor, rahatlık ve yaratıcılığı hayatın her alanında bizlere sunan Bosch, tasarımlarını teknoloji ile birleştirerek müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir. Küçük ev aletleri, beyaz eşya ve elektronik cihazlar ile günlük yaşamın içinde yer alan Bosch, yenilikçi tasarımlarını kesintisiz olarak sektöre dahil etmektedir.

Alanında en çok tercih edilen markalar arasında olan ve kaliteli ürünleri ile müşteri memnuniyetinin üst seviyede olmasını sağlayan Bosch cihazlarınız için firmamız da, İzmit Bosch Özel Servisi olarak sizlerin hizmetinizdedir.

Bosch markalı ürünleriniz ile ilgili karşılaştığınız tüm sorunlar için, güvenle hizmet alabileceğiniz İzmit Bosch Özel Servisimize, Çağrı Merkezimizin 444 78 56 numaralı telefonu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezimize ileteceğiniz tüm talepleriniz, hemen işleme alınmakta ve cihazınızda yaşadığınız soruna göre, konusunda uzman personelimize bilgi aktarımı sağlanmaktadır. Deneyimli ve kaliteli hizmeti ilke edinen teknik ekibimiz, yaşadığınız tüm sorunlara, en hızlı ve profesyonel yaklaşımlar ile çözüm getirmektedir. Firmamız, tüm işçilik ve yedek parça temini hizmetlerinde sizlere 1 yıl garanti sunmaktadır.

İzmit Bosch Özel Servisi olarak hizmetinizde olan servisimiz, müşterilerimizin mutlak memnuniyetini ilke edinmiş olup, bu ilke doğrultusunda cihazlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için en uygun çözümleri, en kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirerek sizlere sunmaktadır.

Haftanın 7 günü, 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz, tüm teknik destek talepleriniz için sizlere kesintisiz hizmet vermektedir.

Hizmet Bölgelerimiz