Bosch Servis : 444 78 56

Bosch Servis Avrupa Yakasında Hizmete Başladı!

Bosch Servis firmasının Anadolu Yakasında yakaladığı başarı ile birlikte Avrupa Yakasına da adım atması sektörde büyük bir yankı uyandırdı! Servis ağlarını her geçen gün geliştiren ve büyüten firmamız sektörde örnek firmalardan biri olmaya devam ediyor. İstanbul’un trafiğine rağmen en kısa sürede müşterilerine ulaşarak gerekli desteği sunan firmamız sayesinde sizler de ürünlerinizi bize teslim edebilir ve en kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Ürünlerinizi adreslerinizden teslim alıyor ve yine adreslerinize teslim ediyoruz. Küçük bir sorun olduğu takdirde sizleri bekletmemek adına işlemleri olay yerinde gerçekleştiriyoruz. Sorun çözülemeyecek gibi ve daha büyük bir sorunsa eğer, ürünü atölyemize taşıyarak işleme başlıyoruz.

Avrupa Yakası için sunduğumuz hizmetler de göz doldurdu ve şimdiye karda hizmet götürdüğümüz müşterilerimiz de olumlu geri dönüşleri ile bizleri fazlasıyla mutlu etti! Eğitimli teknikerlerimiz ve güler yüzlü çağrı merkezi personelimiz ile farkımızı ortaya koymaya deva ediyor ve olması gerekeni çok daha kaliteli bir şekilde sizlere sunuyoruz. Yetkili servislerden sıkıldıysanız ve daha kaliteli bir servis anlayışı ile tanışmak istiyorsanız sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Anadolu Yakasında olduğu gibi, Avrupa Yakasında da hizmetlerine başlayan ve Bosch marka ürünlerinizin ömrünü uzatan bu profesyonel ekip 444 78 56 numaralı telefonun başında sizlerden gelecek çağrıları bekliyor ve gelen çağrılara da en kısa sürede geri dönüş yapılıyor.

Add comment

Hizmet Bölgelerimiz