Bosch Servis : 444 78 56

Bosch Servis İstanbul Anadolu Yakası

Beyaz eşya üreticileri arasında bir sıralama yapılsa hiç kuşkusuz BOSCH ilk 3 içerisinde yer alacaktır. Gerek sürekli yenilenen teknolojisi gerekse kaliteli ürünler üretmesiyle tüketicilerin tercih ettiği markalar arasında ilk akla gelenlerden biridir.

Tabiki her ne kadar kaliteli ürünler üretilse de zaman geçtikçe bu ürünlerde bir takım aksaklıklar ortaya çıkabilmektedir. İşte bu noktada devreye servis firmaları giriyor. Biz İstanbul Anadolu Yakasında servis bakım ve tamir hizmeti veren bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelen tüm çabayı sarfetmekteyiz.

Anadolu Yakasında özellikle Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Çekmeköy, Sancaktepe gibi nüfusun yüksek olduğu ilçelerde gün içerisinde mobil servis araçlarımız sürekli olarak hizmet vermektedir. Sizlerden gelen servis taleplerini alan çağrı merkezimiz olabilecek en kısa süre içerinde sizlere ulaşmaları talimatını vererek mobil servis araçlarımızı bulunduğunuz bölgeye yönlendirmektedir.

Evlerimizde kullandığımız bu eşyaların mümküün olan en kısa zaman dilimi içerisinde tamir ve bakımının yapılması gerektiğinin bilincinde olan teknisyenlerimiz eğer sorun çok büyük değilse genellikle evinizde veya işyerinizde ürünün tamir veya bakımını gerçekleştirmektedir. Bu sayede sizlerde ürününüzden mahrum kalmamış oluyorsunuz.

Bizlere günün her saati isterseniz web sitemiz üzerinde yer alan iletişim formundan dilerseniz de Türkiye’nin her yerinden alan kodu çevirmeye gerek kalmadan 444 78 56 numaralı telefonumuz aracılığı ile ulaşabilmenizi mümkün. Tüm bunlara ek olarak verdiğimiz servis hizmetlerinde kullanmış olduğumuz yedek parçalarda ve verdiğimiz işçilik hizmetlerinden doğabilecek olası sorunlarda firmamız sizlerin mağdur olmaması amacıyla 1 yıl garanti vermektedir.

Hemen şimdi sizlerde İstanbul Anadolu Yakasının tamamına hizmet sunan Özel Bosch Servis Merkezini arayarak detaylı bilgi alabilir veya servis-tamir-bakım talebinde bulunabilirsiniz.

6 comments

  • Pendik Özel Bosch Servisine sorunumu aynı gün evimde makinemi götürmeden çözdükleri ve gayet saygılı bir hizmet sundukları için çok teşekkür ediyorum.

  • Kadıköy’de oturuyorum. Bulaşık makinem yeteri kadar ısıtmıyor, haliyle bulaşıklarım kurumadığı için üzerinde su lekeleri kalıyor. Kullandığım deterjandan falan mı dedim değiştirdim ama sorun bir türlü geçmedi. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

    • Merhaba Uğur bey, sorununuz bulaşık makinenizin rezistasından kaynaklanıyor. Servis talebinde bulunursanız teknisyen arkadaşımız gelip adresinizde cihazınızın rezistansını değiştirip sorununuzu çözebilir. İyi günler dileriz.

  • Pendik’te oturuyorum. Kombimiz yeterli ısınmayı sağlamadığı gibi sanki çok ısıtıyormuş gibi bir de yüksek fatura geliyor. Bakım yapılmasını istiyorum.

    • Merhaba Burak bey, dilediğiniz zaman 444 78 56 numaralı çağrı merkezinden istediğiniz gün ve saat için servis talebinden bulunabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz