Bosch Servis : 444 78 56

Bosch Servis İstanbul

Dünyanın sayılı markalarından birisi olan Bosch Servis konusunda da üstünlüğünü ve kalitesini ortaya koymaktadır. Müşteriler için özel servis hizmetlerinde bulunmak ve son derece değer verdiği müşterileri memnun etmek prensiplerinden sadece biridir.
Ekibini tamamen kendi alanında özel eğitim görmüş ve uzman ve işine bağlı ve son derece iyi yapan elemanlardan kurarak müşterilerini memnun etmek için çalışmaktadır.
Bosch Servis İstanbul elemanları eşyalarınızda oluşan problemleri, eğitimli elemanları ile çözmekte ve dünyanın sayılı markalarından birisi olarak en kaliteli hizmeti vermekle gurur duymaktadır.
Bosch özel servisleri olarak bozulan eşyalarınızı onarmak için en son teknolojik gelişmelerden faydalanarak en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadırlar.
Bosch marka bir eşyanız bozulduğu takdirde 444 78 56 nolu çağrı merkezini aradığınız takdirde size en yakın elemanlar yönlendirilmekte ve en kısa zamanda arızanız giderilmektedir. Yedek parça değişimi yapılırsa bir yıl garanti verilmektedir. Kullanılan malzemeler uzman ekipler tarafından titizlikle seçilmekte ve en son teknolojik imkanlarla onarım sırasında uygulanmaktadır. Böylece kalıcı, garantili ve güvenilir bir servis sunulmaktadır.
Gerek çalışma tarzı, gerekse kaliteli hizmet anlayışı ve alanında uzman elemanları ile haklı bir gurur duyan Bosch servisi bir telefon kadar yakınızdadır. Sadece çağrı merkezinin numarasını aramanız yeterlidir.
Bosch Servis İstanbul ile en kaliteli hizmeti en güvenilir ve en kısa zamanda alabileceksiniz. Böylece bir telefonla ürününüz garantili bir şekilde onarılmış olacaktır.

Hizmet Bölgelerimiz