Bosch Servis : 444 78 56

Bosch Servis Konya

Özel teknik servis olarak, özenle seçtiğiniz Bosch marka eşyalarınızın ömrünü uzatabilmek için yola çıktık, müşteri memnuniyetini temel prensibimiz olarak kabul ediyoruz ve size en kaliteli hizmeti verebilmek için 7/24 çalışıyoruz.
Markası ne olursa olsun, kullandığınız ürünlerde zamanla çeşitli arızaların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Özellikle beyaz eşyalarda bazen küçük sorunlar büyük problemleri doğurabilir. Ancak arızayı ortaya çıkaran sebep her ne olursa olsun, tekrar eskisi gibi çalışacağının garantisini veriyoruz. Büyük emeklerle satın aldığınız eşyalarınızın tamirat ve bakımını yapıyor, hayatınıza tekrar kazandırıyoruz. Kaliteli eşyalarınızı ancak kaliteli bir servise emanet edebileceğinizin farkındayız. Bu yüzden kalitemizden hiçbir zaman ödün vermiyoruz.

Bosch Servis Konya – 444 78 56

Teslim aldığımız ürünlerin eskisinden çok daha iyi bir performansa sahip olması için tüm teknik imkanlarımızı kullanıyor ve her türlü bakımını yaptıktan sonra size teslim ediyoruz. En sık karşılaşılan sorun, ürünlerde bazı parçaların kullanılamaz hale gelmesidir. Bu durumda o parçanın değiştirmesi gerekir. Yedek parça seçimlerinde dahi kalite gözeten bir servis olarak, hem yedek parça değişimlerinde hem de işçilik hizmetlerimizde sizlere 1 yıl garanti sunuyoruz. Ürünlerin en kısa sürede tamiratını gerçekleştirerek size sorunsuz bir şekilde teslim ediyor ve müşterilerimizi arızalanan eşyalarından uzun süre mahrum bırakmıyoruz.
Artık arızalanan eşyalarınızın yenisini almanıza gerek yok, onları tekrar kullanabilmeniz için bize emanet etmeniz yeterlidir. Servisinize 444 78 56 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Hizmet Bölgelerimiz