Bosch Servis : 444 78 56

Büyükçekmece Özel Bosch Servis Merkezi

Özel Bosch Servis Merkezi, 10 yıl önce adım attığı bu sektörde harikalar yaratmaya devam ediyor. Yapılan işler ve sunulan hizmetler ortada ancak biz bunlarla yetinmiyor ve her daim daha iyisini ve çok daha fazlasını sunmak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Kaliteye değer veren ve bu kaliteyi sizinle buluşturmak adına çalışmalarına devam eden firmamız, Büyükçekmece halkını da yakından tanıyor ve bu insanların tam olarak ne istediğini de iyi biliyor. Kaliteye değer veren bir ekip yarattık ve bu ekip ile birlikte İstanbul’un çok sayıda ilçesine de kısa sürede ulaşmayı başarıyoruz.

Servis hizmeti denilince insanlar nedense bir adım geri çekiliyor ve arada bir güven sorunu oluşuyor ancak bu sorunu çözmeye niyetliyiz ve garantili servis hizmetleri ile birlikte bunu da yaptığımızı düşünüyoruz. Kaliteye değer veren firmalardan bir tanesi olarak bu sektörde çok daha iyi yerlere gelebileceğimizi biliyoruz ve zaten bir kez hizmet aldığınızda bunu sizler de fark edeceksiniz. Bosch marka ürün grupları ile yakından ilgilenen ve bu ilgiyi kalite ile birlikte buluşturan firmamız, uygun fiyatlar ile aklınızı başınızdan almaya devam ediyor. Sektördeki diğer firmalar ile bir kıyas yaparsanız eğer sizler de fiyatlar konusunda ne kadar uygun rakamlar sunduğumuzu daha net bir şekilde göreceksiniz.

Bosch markasına ve sizlere değer veren firmamız, Büyükçekmece sakinlerinin aradığı firmalardan bir tanesi olmaya devam ediyor. Hızlıyız ve hatta aynı gün servis hizmeti sunan ender firmalardan bir tanesi olduğumuzu da belirtmek isteriz. Zaman sizler için ve bizler için değerli, bu yüzden bahaneler üreterek zamanınızı çalmak gibi bir niyetimiz yok ve hiçbir zaman da olmadı. Kalitenin tesadüf olmadığını ve firmamız çalışanlarının ellerinde ürünlerinizin ne denli değer kazandığını sizler de görmek ve kaliteden faydalanmak isterseniz eğer haftanın her günü aktif olarak canlı destek hizmeti sunan ekiplerimize ulaşabilir ve sizler de taleplerinizi saniyeler içerisinde oluşturabilirsiniz. Geniş bilgi almak adına web sitemiz de sizlere yardımcı olacaktır diye düşünüyoruz.

Add comment

Hizmet Bölgelerimiz