Bosch Servis : 444 78 56

Hakkımızda

2002 yılında küçük bir alanda hizmet vermeye başlayan ancak her geçen yıl kendini en iyi şekilde geliştirmeyi başararak farklı şehirlere en iyi şekilde yayılmış olan Bosch servis merkezi kusursuz servis kalitesine öncülük eden firmalardan bir tanesidir.

 

Firmamız kuruluşundan bu yana personel anlamında hiçbir zaman sıkıntı yaşamamıştır ve en önemlisi de ekibe dahil olan yeni isimleri de en iyi şekilde elinde tutmayı başarmıştır. Bosch Servis merkezi kaliteyi önemseyen ve müşteriye değer veren kurumsal kimliği ile bu alanda servis hizmeti sunmaya devam ediyor.

 

Bosch marka ürünleriniz ile ilgili tüm sorunlarla ilgilenmeye devam ediyoruz ve hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ülke geneline yayılan servis ağlarımız sayesinde tek bir şehirde değil; Ankara, İzmir, İstanbul ve daha birçok büyük şehirde servis hizmeti sunuyoruz.

 

Bosch markasına güvenen sayısız insanı şu ana kadar hiçbir şekilde yanıltmadık ve daima en iyiyi sunacağımıza da söz verdik. Piyasanın en kaliteli işçiliğini bulabileceğiniz özel servis firmamız sayesinde sizler de ürünlerinizin daha sağlıklı bir yapıya kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. Yaygın servis ağları ve gezici servis araçları ile en kısa sürelerde sizlere ulaşan ekiplerimiz işçilik konusunda sektörün en iyi isimlerini de sizlere sunuyor. Bosch servis merkezi 444 78 56 numaralı çağrı merkezi telefonu ile ülke genelinde servis hizmeti vermektedir.

Add comment

Hizmet Bölgelerimiz