Bosch Servis : 444 78 56

İstanbul Electrolux Tamir Servisi

Çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi artık her evin temel gereksinimi haline gelen beyaz eşya ürünlerinde karşı karşıya kalınan sorunlara ilişkin olarak aynı kalite ve teknolojik standartlarda servis hizmetleri Electrolux Servis Fatih tarafından sunuluyor. Beyaz eşyalardaki sorunlara ilişkin olarak bilgi ve deneyim sahibi olan teknik uzmanlar, gerekli olan müdahaleleri yerinde gerçekleştiriyor.

Özellikle de her türlü beyaz eşya ürünündeki tüm arızalanmalara yönelik olarak gerekli olan ekipman ve donanım açısından tam teşekküllü şekilde hazırlanmış olan gezici servis araçları ile bölge genelinde her zaman hazır durumda bulunan alanında uzman ve deneyimli Electrolux Tamir Servis teknik uzmanları, kısa süre içerisinde tüm arızalara müdahalede bulunabiliyor.

Alanında uzman ve deneyim sahibi olan teknik personeller tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda orijinal yedek parça kullanımı ve birinci sınıf malzeme kullanımı gerçekleştirilmesi sayesinde ürünlerin onarım sonrasında da uzun ömürlü kullanımı, en yüksek performansta verebilmesi sağlanıyor.

Çamaşır makinelerinden, buzdolaplarına ve hatta bulaşık makinelerine kadar tüm beyaz eşya teknolojisi sınıfında yer alan ürünlere ilişkin olarak dünya standartlarında bir beyaz eşya servisi hizmeti için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak Electrolux Tamir Servis merkezi ile ulaşabilmek mümkün oluyor. Garantili, hızlı ve kaliteli beyaz eşya servisi hizmeti anlayışı ile şekillendiren servis hizmetleri için 444 78 56 numaralı telefondan yapılan tüm bildirimlerde, en kısa süre içerisinde onarım müdahalelerine başlanıyor.

WEB: https://www.electservis.com

Add comment

Hizmet Bölgelerimiz