Bosch Servis : 444 78 56

İstanbul Fakir Tamir Servisi

Fakir elektrikli süpürgeler sayesinde hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Diğer elektrikli süpürge modellerine kıyasla birçok yönden avantajlı olan bu markanın ürünlerinin bilhassa otomatik kablo toplayıcı detayıyla fark yarattığını ifade etmek gerekir. Bu detay sayesinde temizliğe pratiklik katılmaktadır. Temizlik etkisini en yüksek seviyeye çıkaran kabloların kendiliğinden toplanması ise Fakir elektrikli süpürgelerin farklı bir avantajı olarak dikkat çekmektedir.

Fakir elektrikli süpürgelerin aparat çeşitlerinin bir hayli fazla olduğunu ifade etmek gerekir. Bu sayede, temizlik yapılması gereken her bölgeye, her zemine ve her koşula uygun olarak işlemler yapılabilmektedir. Sonuç olarak, Fakir elektrikli süpürgelerin performansının her daim verimli olduğunu ifade edebiliriz.

Fakir Süpürge Servis Neler Vaat Ediyor?
Fakir elektrikli süpürgelerinin her konuda en avantajlı modeller olduğunu ifade etmek gerekir. Kalitesinden dolayı uzun yıllar kullanıma müsait olan Fakir süpürgelerin bir diğer avantajı ise servis hizmeti konusunda olmaktadır. Fakir Servis Eyüp; yedi gün 24 saat ulaşabileceğiniz özelliktedir. Bu sayede, günün her saatinde arıza kaydı bırakabilirsiniz. Bunun yanı sıra, İstanbul’un tüm semtlerine hizmet verilmesi söz konusudur.

Fakir Servis; bir yıl süreyle geçerli olmak üzere parça ve işçilik garantisi vaat etmektedir. Fakir servisinin hizmet verirken kullanmış olduğu yedek parçaların hepsi orjinal ve A kaliteye sahiptir. Ancak, yedek parça değişiminden sonra elektrik süpürgesinde herhangi bir sorun yaşadıysanız Fakir süpürge servis; bu durumu üstlenmektedir.

WEB: https://www.servisgaranti.com

Add comment

Hizmet Bölgelerimiz