Bosch Servis : 444 78 56

Maltepe Franke Servis Merkezi

Günlük ev işlerindeki en önemli yardımcılar olan çamaşır makinelerinde çevreci teknolojiler kullanarak hem doğayı koruyan Franke yoğun olarak tercih ediliyor. Franke markasının tüketiciye sunduğu çamaşır makinesi modellerinde yakaladığı kalite standartları verimli kullanım potansiyeli sağlıyor. Teknik servisimiz, profesyonel hizmet altyapısı çerçevesinde kaliteli ve hızlı çözümlerle bu çamaşır makinelerindeki sorunlara çözüm oluşturuyor. Franke markalı beyaz eşya teknolojilerini yakından tanıyan ve bu alandaki gelişmeleri her zaman yakından takip eden Franke Servis merkezimizde, Franke beyaz eşya ürünlerinin onarım ve bakım faaliyetlerini büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştiriyor.

İstanbul genelindeki teknik ekiplerimiz ile sizlerden gelecek her türlü Franke beyaz eşya arıza başvurularına ilişkin olarak hızlı müdahalelerde bulunabiliyor. Bu sayede modern çağda en önemli olgu olan zaman konusunda sizlere mağduriyet yaşatmıyor. Franke teknolojisine sahip olan beyaz eşya ürününüzün en kısa süre içerisinde yeniden ilk günkü performans ve kalitesinde çalışmasını sağlamayı amaçlayan ve bu doğrultuda hizmet altyapısını güçlendiren Franke Servis Maltepe merkezinde, cihazların tüm arıza onarımları en hızlı şekilde gerçekleştiriliyor.

Franke Tamir Servisi merkezinde alanlarında uzman ve deneyimli teknik ekipler tarafından tamamen ileri nesil teknolojik altyapı çerçevesinde tam teşekküllü Franke beyaz eşya ürünleri arıza onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Ayrıca sadece orijinal Franke yedek parça ürünlerinin kullanıldığı parça değişimleriyle aynı veya benzer arızalanmaların kısa süre içerisinde dayanıksız yedek parça kullanımı dolayısıyla yaşanmasının önüne geçiyor.

Add comment

Hizmet Bölgelerimiz