Bosch Servis : 444 78 56

Özel Beşiktaş ECA Servis Merkezi

ECA marka tüm ürünler uzmanlık alanımızdır. Bundan böyle arızalanan hiçbir ECA marka eşyanızı atmayın. Modeli ne olursa olsun her tülü parça değişimini yapıyor ve ürünü tekrar size kazandırıyoruz, her değiştirdiğimiz parçaya da 1 yıl parça garantisi ve işçilik garantisi veriyoruz. Donanımlı ekiplerimiz arızalanan ürünlerin en kısa sürede tamiratını gerçekleştirebilmek için aralıksız çalışıyor.

Özel ECA Servis Beşiktaş

Tüm markalarda olduğu gibi ECA marka ürünlerde de kullanıldıkça arızalar meydana gelebilir. Bu arızaların nedeni genellikle kullanıcı hataları oluyor. Ancak arızalanması, eşyalarınızı bir daha kullanamayacağınız anlamına gelmiyor. Unutmayın, her arızanın bir sebebi vardır ve önemli olan geçici çözümler değil, o sebebin doğru şekilde tespit edilmesi ve ortadan kaldırılmasıdır.

Çalışmalarımızda önceliğimiz sorunun doğru tespiti olmakla birlikte, onarım sırasında arızaya neden olmasa dahi tüm mekanizmayı da gözden geçiriyoruz. Yedek parça değişimlerinde ve işçilik hizmetlerinde siz müşterilerimize bir yıl garanti veriyoruz. Kapınızdan teslim aldığımız ürünlerinizi çok kısa sürede tamir ediyor ve yine evinize teslim ediyoruz. Kapıda ödeme yapma kolaylığını da tanıdığımız müşterilerimizin memnuniyeti bizim en önemli ilkemiz.

Kalitenin Adresi: Özel ECA Kombi Servis İstanbul

Sizin memnuniyetinizle büyüyoruz, sizden gelen görüşlerle gelişiyoruz. Her model çamaşır ve bulaşık makinesi, küçük ev aletleri kısacası tüm ECA marka ürünlerinizin bakım, onarım ve montajı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Özel teknik servis olarak eşyalarınızda medyana gelen arızaları bildirmek, periyodik bakımlarını yaptırmak için bize 444 7 856 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz, güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizlere bir telefon kadar yakınız.

Add comment

Hizmet Bölgelerimiz