Bosch Servis : 444 78 56

Özel İstanbul Electrolux Teknik Servisi

Ev aldığımızda, eşimizle mutlu bir yuva kurduğumuz da veya annemize anneler günü için güzel bir hediye almak istediğimiz de önceliğimiz olmasa da beyaz eşya serileri de düşünülebilir. Özellikle evleneceğimiz zaman mağaza mağaza dolaşıp hangisi bize uygun veya hangisi daha kaliteli diye dolaşıp dururuz. Çoğunlukla ise bir karara varamayız.

Çünkü düğün evlenirken harcadığımız masraflar gözümüze geldiğinde beyaz eşyamızı alırken hem ucuz olmalı hem de kaliteli olmalı diye baştan kendimize şart koyarız. İşte bizim bu özelliklerde aradığımız beyaz eşyalar Electrolux de mevcuttur. Electrolux beyaz eşya mağazasında bulunan ürünler hem son derece kaliteli olup hem de bütçemize uygun ürünlerdir. Electrolux alıcılarına bu harika ürünleri kazandırmak için yılın belirli günlerinde indirim veya avantajlı fiyatları ile bu beyaz eşyaları sizlerin satışına sunmaktadır.

Ürün alırken diğer bir kriterimiz ise aldığımız beyaz eşyanın bize uzun süre dayanmasıdır. Ama bu ürünler de her elektronik ürün gibi bozulma ihtimali olan ürünlerdir. Bu konularda yetkili serviste sizi memnun edememektedir. İşte bu sırada biz İstanbul Electrolux Servis olarak her türlü fırsatı size sunmaktayız. Ürününüzü en kısa zamanda arıza tespiti sonrası onarımı yapılıp sizin kullanımınıza tekrar verilecektir. Kullandığımız yedek parçalar da ve işçilik hizmetimizde 1 yıl garanti imkanı da sizlere sunmaktayız. Sizlerde bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız 444 7 856 numarasından Electrolux Servis olarak bizlere ulaşın.

Add comment

Hizmet Bölgelerimiz