Bosch Servis : 444 78 56

Özel Kartal Dyson Süpürge Servisi

Günlük hayatta kullanmakta olduğunuz cihazlar üzerinde bakım ve onarım işlemleri yaptırmak istiyorsanız bu konuda Dyson Servis ekibi olarak size profesyonel bir şekilde yardım edebiliriz. Bugüne kadar çalışmış olduğumuz birçok mutlu müşteri sayesinde cihazınızın tamir işlemlerini nasıl yapılacağı hakkında oldukça geniş bir tecrübeye sahip olan ekip arkadaşlarımızla beraber uygulamış olduğumuz işlemler sonrasında bir yıl boyunca geçerli olan parça değişimi işçilik garantisi veriyoruz.

Özel Dyson Servis Kartal Kapınıza Kadar Geliyor!

Bu süre içerisinde eğer herhangi bir şekilde aynı parçalara problem meydana gelirse tekrar bizimle iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde değişim işlemleri uygulama şansına sahip olacaksınız.

Eğer siz de sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında çok daha fazla bilgi almak istiyorsanız tek yapmanız gereken internet sitemiz üzerinde bulunmakta olan iletişim kanalları sayesinde 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde hizmet veren çağrı merkezimiz ile iletişim kurmak olacaktır.

Telefon üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra ekip arkadaşlarımız gerekirse evinize kadar gelecek ve ihtiyacınız olan işlemleri uygulamaya başlayacaktır. Bu süreç içerisinde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Hem hızlı hem de güler yüzlü hizmet sunduğumuz için bugüne kadar bir çok mutlu müşteri elde etmeyi başardık. Eğer siz de firmamız ile beraber çalışmış olan mutlu bültenlerinde arasında yer almak istiyorsanız daha fazla beklemeyin ve hemen Dyson Servis ekibi ile iletişime geçin.

Add comment

Hizmet Bölgelerimiz