Bosch Servis : 444 78 56

Özel Libelle Temizlik Robotu Servis Numarası : 444 78 56

Libelle; insanların yaşaması için gerekli olan temiz havayı onlara sunacak temizlik robotlarını piyasaya sürmektedir. Bu noktada, vakit kaybetmeden Libelle marka temizlik robotları ile tanışmalısınız. İnsanların yaşam alanlarında bulunan havanın temiz olması için temizlik robotlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Teknolojinin hızla değişmesine paralel olarak temizlik sistemlerinin de farklı boyutlara evrildiğini söylemek gerekir.

Libelle; insanların değişen ihtiyaçlarına uyum sağlaması amacıyla suyun muhteşem gücünü keşfetmiştir. Islanan tozlar uçamaz mantığıyla temizliğin gerçek gücünü keşfeden Libelle; bu anlayışı temizlik robotlarına da yansıtmıştır. Libelle temizlik robotlarında eski süpürgelerde ve temizlik robotlarında bulunmayan toz torbasız sistem yer almaktadır. Bu sayede, gözeneklerin tıkanması ve ortama tekrar tozun bırakılması gibi durumların yaşanmasının önüne geçilmektedir. Sonuç olarak, Libelle temizlik robotu almak için gerçekten çok fazla sebebiniz var!

Özel Libelle Servis Numarası : 444 78 56

Libelle marka temizlik robotlarının arızalanma ve bozulma ihtimalleri bulunmaktadır. Bu noktada, vakit kaybetmeden Libelle servisi ile temas kurmanız gerekmektedir. 444 78 56 numarası üzerinden Libelle servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Günün her saatinde hizmet veren müşteri temsilcilerimiz oldukça kibar ve anlayışlıdır. Bu sayede, onlara süpürgenizin yaşamış olduğu sorunu anlatma şansına sahip olabilirsiniz.

Libelle servisi; bir yıl süreyle geçerli olmak üzere yedek parça ve işçilik garantisi sunmaktadır. Bu sayede, hizmet sonrası sorun yaşamanız halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da hizmet veren servisimizden faydalanmayı unutmayın!

Add comment

Hizmet Bölgelerimiz