Bosch Servis : 444 78 56

Profesyonel Philips Servisi İstanbul’da Hizmetinizde

Elektrik süpürgesi almak isteyenlerin ilk tercihleri arasında Philips bulunur. Birçok kişinin büyük bir hevesle satın aldığı Philips elektrik süpürgelerinin günün birinde arızalanma ihtimali vardır. Bu noktada, siz de Philips Servis desteği aldığınız takdirde bu sorunu çözmüş olursunuz.

Elektrikli süpürgenizde motor arızasının çok ciddi bir sorun olduğunu ifade etmeliyiz. Motor arızasını ortaya çıkaran çok sayıda etmen bulunur. Süpürgede tozlanma olduğu takdirde motorun ısınmasına rastlanacaktır. Bu durum; motorun çalışması sırasında yorulmasına sebebiyet verir. Buna ek olarak, tozlanma yüzünden motorun tamamen yanmasına da rastlanabilir. Siz de bu tip bir arıza ile karşılaşıyorsanız vakit kaybetmeden Philips Servis Pendik ile iletişime geçmelisiniz.

Elektrikli süpürgelerin kendine özgü bir çalışma prensibi bulunur. Hava ve toz filtreler yardımıyla dışarı atılır. Ancak, filtrelerin durumu, süpürgeden dışarı çıkan ısı ile kontrol edilmelidir. Bir başka deyişle, filtrede herhangi bir tıkanıklık mevcut olduğu takdirde motorun arızalanmasına rastlanacaktır. Bu gibi bir sorunun varlığı halinde de Philips servis ile iletişim kurmalısınız.

Elektrikli süpürgelerin yüksek sesle çalışması farklı bir sorun olarak dikkat çeker. Bu durumun sebebi genellikle süpürgenin çok fazla kullanılmasıdır. Uzun süre boyunca aralıksız bir şekilde kullanılan elektrikli süpürgelerden bir süre sonra sesler gelebilir. Bu noktada, yüksek sesle çalışan elektrikli süpürge sorununun önüne geçmek adına Philips servis süpürge bakımı hizmetinden faydalanmalısınız.

WEB ADRESİ: https://www.servisp.com

Add comment

Hizmet Bölgelerimiz