Bosch Servis : 444 78 56

Vizyonumuz

bosch vizyonumuz
Kaliteye değer veren ve müşteri memnuniyetini öncelikleri olarak belirleyen Bosch servis merkezi aracılığı ile sizler de kaliteli servis hizmeti alabilir ve ülkenin farklı noktalarından tarafımıza kolayca ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü personel desteği ve kaliteli işçilik politikamız ile daima sağlam adımlar atmayı hedefliyor ve geleceğe yatırım yapıyoruz.

Çalışmalarımızı web sitemiz aracılığı ile sizlere sunarak internet teknolojisini de bu alanda en iyi şekilde kullanmayı hedefliyoruz. Beyaz eşya teknolojisinin dev isimlerinden olan Bosch için yaptığımız çalışmalar sektörel gelişmeleri de en iyi şekilde tetikliyor ve rol model kimliğimizi de ön plana koymaya yetiyor.

Bosch Servis merkezi kalitesi ile alacağınız hizmetler doğrultusunda ürünlerinizi garanti kapsamında tutuyor ve meydana gelebilecek her türlü sorun için desteğimizi esirgemiyoruz. Hafta içi ve hafta sonu acil servis ekiplerimiz ile birlikte haftanın her gün siz değerli müşterilerimize destek sunmaya devam ediyoruz.

Teknolojiyi yakından takip eden ve tüm gelişmelere paralel ilerleyen çalışmalarımız sayesinde modern çizgimizi bozmama yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Kusursuzu hedefleyen çalışma sistemimiz sayesinde sizlerin de beğenisini toplamaya devam eden Bosch Servis merkezi 10 yıllık bu serüvende yanında olan tüm müşterilerine ayrıca teşekkür ediyor ve özle kampanyaları ile birlikte bu teşekkürü daha somut bir hale getiriyor. Müşteri portföyünü her geçen gün biraz daha genişletmek için çalışmalarına devam eden firmamız 444 78 56 ile huzurlarınıza çıkıyor.

Add comment

Hizmet Bölgelerimiz